Mnoho ľudí túži po rozbehnutí vlastného biznisu. Ich najväčším nepriateľom sa väčšinou stáva nedostatočná propagácia na sociálnych sieťach, alebo nevedomosť narábania s marketingovými nástrojmi, ktoré sú v dnešnej dobe kľúčom k úspechu. Dnes už nemusíte byť na všetko odborníci! Existujú firmy, ktoré vám radi pomôžu s plnením vášho cieľa. Jednou z nich je aj agentúra Vivantina.

S čím dokáže pomôcť?

Táto agentúra vám ochotne pomôže zrealizovať vaše vízie, zlepšiť vaše projekty, priniesť hodnotu do vašich firiem a zarábať viac peňazí na internete. Ich klienti si u nichnekupujú produkty, ale riešenia a víziu, ktorú častokrát načrtnú a postupne ju spoločne privádzajú k dokonalosti. V záujme obojstranného úspechu sledujú všetky aktuálne novinky a trendy, vzdelávajú sa a hľadajú nové nástroje pre vyššiu produktivitu, aby boli zajtra ešte lepší, ako dnes. Vedia vám pomôcť napríklad s problematikou ako je content marketing, marketingová stratégia, alebo napríklad SEO optimalizácia.

Za sebou majú už niekoľko spokojných projektov.

Vivantina na sebe neustále pracuje a snaží sa zlepšovať. Za sebou má hneď niekoľko spokojných zákazníkov. Jedným z nich je napríklad aj klient interiérové štúdio, ktorému zvýšili interakcie článkov s publikom na Facebooku. Dokázali to pomocou malých zmien ako je napríklad SEO optimalizáciaa pravidelnosť písania článkov.

Ako to presne prebiehalo?

Digitálna agentúra Vivantina uverejnila dokopy 40 článkov za dva a trištvrte roka. Spočiatku zvolila stratégiu pridávania dvoch článkov mesačne, no dnes obmedzili túto periodicitu na jeden článok mesačne. Pri každom článku mali isté zásady, ktoré museli byť dodržiavané a nesmeli sa porušiť. Medzi nich patrili napríklad zaujímavosť témy, pútavé písanie, gramatická bezchybnosť textov a dôležitá pre nich bola tiež obrazová príloha, ktorá dodávala čitateľovi vizuálnu predstavu. Podstránky článkov mali tiež vyplnené SEO tagy ako sú napríklad titulky, alebo meta popis.

Vybudovanie interakcie a správneho marketingu môže byť aj takto jednoduché, keď si zvolíte spoľahlivého partnera, ktorý sa vyzná v problematike a bude bojovať za vašu víziu ako keby bola jeho vlastná. Ak si stále nebudete istý výberom partnera, ktorý vám pomôže s vašim projektom, stačí vyhľadať na internete výraz – Vivantina referencie a prekvapí vás ako rýchlo bude vaše hľadanie ukončené.