Najmodernejšími strechami sú plechové. Vravíte si, že plech nechcete, pretože nesedí k charakteru vášho domu? To pravdepodobne iba nepoznáte moderné plechové strešné krytiny.

Plechové krytiny sú nielen praktické a s dlhou životnosťou bez údržby, ale dnes vedia veľmi verne napodobiť škridlu aj šindeľ. Nemusíte sa preto báť, že plechovou strechou porušíte genius loci vášho domu či okolia. Firma Blachotrpez ponúka plechové strechy, ktoré hravo nahradia akékoľvek iné krytiny.

Pekné a spoľahlivé strechy

Ani na drevenicu nemusíte nechávať vyrábať šindeľ. Nádherné plechové strechy ho verne napodobia, naviac ponúknu mnoho výhod. Často riešime nové strechy pri rekonštrukciách starých domov. Milujeme ich atmosféru. Často majú zachované krovy, ale tie už nemusia odpovedať moderným normám. Obvykle vám statik ani špecialista na strechy neodporučí ťažké betónové ani pálené tašky. Riešením sú ľahké plechové strechy. Tie nezaťažia krov, ľahko sa pokladajú, a vypadať môžu rovnako štýlovo, ako škridle.

Obľúbené trapézové plechy na strechy aj fasády

Potrebujete riešiť strechu a fasádu súčasne? V rôznych moderných rekonštrukciách, ale aj pri stavbe priemyslových objektov, sa používajú trapézové plechy. Blachotrapez ponúka strešné, aj fasádne trapézové plechy. Dajú sa použiť aj pri rekonštrukciách a zatepľovaní obvodových stien.

Veľmi moderné je oplechovanie fasád aj u moderných novostavieb rodinných domov. Strecha a fasáda vytvoria veľmi estetický, moderný a minimalistický monolit. Architekti ho milujú a praktickosť tohto riešenia je vítaná aj medzi zadávateľmi stavieb.

Inšpirujte sa hotovými strechami s plechmi Blachotrapez

Stále neviete, akú si vybrať strešnú krytinu? Inšpirujte sa skvelými riešeniami od Blachotrapez. Vo fotogalérii nájde rodinné, bytové, komerčné aj goralské domy. Presvedčíte sa, že plech je proste univerzálne riešenie pre strechy bez kompromisov.