Kancelárske stoly – to je veľmi veľká škála typov, tvarov aj dezénov tohoto nábytku. Ak zariaďujeme kanceláriu, či chceme rekonštruovať súčasnú, nemusíme hľadať možnosti u rôznych firiem zameraných na kancelársky nábytok. Eshop ponúka obrovské možnosti výberu kancelárskych stolov a objednáte si ich jednoducho v e-shope.

Firma sa špecializuje na kancelársky nábytok Hobis. Ide o kompletný kancelársky sektorový nábytok, vďaka ktorému moderne zariadite samostatné kancelárie, open space, coworking centrum, ale trebárs aj domáci home office. V ponuke sú klasické pracovné písacie stoly, ktoré je možné skladať do rôznych zostáv, tiež prídavné a rokovacie stoly. Nechýbajú kontajnery, skrine a doplnky, vďaka ktorým pracovisko s pracovným stolom vybavíte ďalším potrebným kancelárskym nábytkom. Chcete tip na nový kancelársky stôl podľa posledných trendov?

Umožnite svojim zamestnancom pracovať v sede aj v stoji

Kancelárske práce nášmu telu príliš nepristanú. Môžeme trpieť rovnakými, či dokonca väčšími problémami, predovšetkým s chrbticou, ako pri manuálnej práci. Preto sa dnes odporúča meniť často polohu a dokonca preferovať pri práci na počítači státie pred sedením. Písacie stoly Hobis Motion umožnia vašim zamestnancom zmeniť sedavé zamestnanie za prácu v stoji bez toho, aby museli začať pracovať vo výrobe. Ide totiž o kvalitným elektromotorom ovládané stoly s možnosťou výškového polohovania pracovnej dosky. Pohyb je bezpečný a plynulý, inú výšku si tak jednoducho nastavíte stlačením jedného ovládacieho prvku.

Kancelárske stoly presne na prianie

Nemusíte si nechávať vyrábať predražené kancelárske stoly na mieru. Hobis stolyk si naplánujete a zostavíte z rôznych komponentov, a to až do takých detailov, ako je napríklad vybavenie zásuviek v stole ceruzkovníkmi či deliacimi prepážkami. Pozrite sa na obrovské možnosti, ktoré kancelárske stoly ponúkajú a vyberte si nový kancelársky stôl podľa vlastných preferencií. Firma ponúka taktiež ďalší kancelársky nábytok, mobiliár a kancelárske potreby. Tento sortiment sa vyplatí taktiež poznať.