S jedným pomocníkom, nožnicovým stanom, zvládnete postaviť altán na záhrade, na chate, zadovážiť si prístrešok na dovolenku a ešte úspešne podnikať. To všetko dokážu kvalitné nožnicové stany.

Záhradný altánok z nožnicového stanu

Každá záhrada potrebuje prístrešok. Tá luxusná vedľa rodinného domu, tá na chate, ale i v záhradkárskej osade. Vždy sa hodí mať možnosť ukryť sa do tieňa pred slniečkom, ale aj pred kvapkami dažďa, ktoré by nás bez prístrešku zahnali domov. Záhradný altánok ale nemusí byť iba s pevnými základmi. Hitom je mobilný, ktorý si zo sebou odveziete v piatok na chatu a cez týždeň bude slúžiť u vás doma na záhrade.

S takto praktickým pomocníkom zastrešíte susedskú grilovačku, v kempe na dovolenke si vytvoríte ideálne zázemie vedľa karavanu či stanu, ale hodí sa aj na rybačku, na celý deň niekam k vode, či keď organizujete záhradnú party.

Nožnicové stany vedia rásť

Obrovskou výhodou nožnicových stanov je ich veľká variabilita. Nielenže sa predávajú až do veľkosti 18 m2, ale dajú s a navzájom spájať do ľubovoľne veľkých celkov. Svadba, krstiny, oslava päťdesiatky – už si nemusíte najímať reštauráciu. Zastrešte si vlastnú záhradu.

Riešenie, aj keď podnikáme

Kto má firmu a podniká, využije nožnicové stany taktiež. Nielenže sa hodia na firemné akcie pre klientov a zamestnancov. Na veľtrhoch a výstavách ich využijete ako promo stánky. Textilné steny si nechajte potlačiť prvkami vašej firemnej corporate identity. Z vlastným promo stánkom vyrazíte kedykoľvek kamkoľvek. Oplatí sa ho mať pripravený.

Nožnicový stan sa však dá používať aj ako predajný stánok. Je geniálnym riešením pre trhovcov. Za pár minút postavíte a predávate. Jednoduchá je montáž aj demontáž. Stan sa veľmi jednoducho preváža. Je ľahký a zaberie len málo priestoru v automobile.