Veľké a úspešné spoločnosti nedosiahli svoj úspech cez noc, ale za pomoci tvrdej práce a kvalitných nástrojov. Viesť spoločnosť je síce náročná úloha, ale keď máte vhodné nástroje, razom zistíte, že všetky činnosti môžete zvládnuť úplne hravo a bez toho, aby vás príliš časovo vyťažili. Koľko programov a aplikácií používate, aby ste mohli firmu viesť? 2,3,4 alebo snáď viac? Je to chyba, na všetko vám stačí jeden jediný nástroj, s ktorým zvládnete riadiť kompletne celú firmu a síce CRM systém.

AutoCRM, najpokročilejší CRM systém

CRM systém je ako kúzelný ovládač, ktorý zvládne všetky potrebné činnosti s najmenšou námahou av tuzemsku je najlepšou voľbou AutoCRM. Ide o CRM systém, ktorý je úplne v slovenčine a bude vám upravený na mieru, aby obsahoval všetky potrebné funkcie, aké môžete potrebovať. Potrebujete softvér na projektové riadenie? V tomto systéme je prehľadná administrácia rozdelená na jednotlivé entity, každá z nich zastupuje funkcie, aké potrebujete, napríklad riadenie projektov, účtovníctvo, zamestnanca, správu kampaní a čokoľvek ďalšie. Len kliknete na to, čo potrebujete riadiť, a máte všetko pod palcom. Môžete tu ľahko plánovať prácu sebe aj zamestnancom, prideľovať im úlohy, sledovať jednotlivé projekty av akom sú stave. Za pomoci Ganntovho diagramu uvidíte grafické zobrazenie úloh a ich nadväznosť. Napokon môžete efektívne riadiť zamestnancov, sledovať ich vyťaženie aj dochádzku.
Tiež tu budete skvele komunikovať s klientmi, môžete im posielať emaily, volať, ale aj zasielať ponuky alebo napríklad newslettery. U každého klienta uvidíte potrebné informácie, napríklad aké zákazky máte rozjednané, koľko vám zarobil alebo či u neho nemáte nejaké neuhradené faktúry. Jeden jediný nástroj vám umožní úplne ľahko riadiť celú firmu a to nielen z kancelárie, ale úplne odkiaľkoľvek. Môžete ho používať vy, ale aj vaši kolegovia a zamestnanci. Zistite, ako sa s ním pracuje. Môžete ho zadarmo vyskúšať na AutoCRM.sk.