Mladé rodiny, podnikatelia či páry hľadajúci domov a prácu, môžu nájsť útočisko aj v Bratislave. Niekedy sa to môže zdať priveľmi komplikované, ale my vám poskytneme náhľad do projektov, ktoré lámu rekordy v jednoduchosti. Pozývame vás na prehliadku stavieb, ktoré sú vám k dispozícii.

Danubius One

Ak hľadáte byty na predaj v Bratislave, projekt Danubius One vám to umožní. 13 poschodový obytný komplex vám ponúka 360° pohľad na okolie. Samozrejmosťou je krásny výhľad na Bratislavský hrad. V ponuke je na predaj 35 bytových jednotiek s výmerou od 38 do 170 m2. Jedná sa o jednoizbové byty s vlastnou lodžiou a pivnicou až po apartmány s pridanou hodnotou – vlastnou garážou. Každý byt je klimatizovaný. Do vyšších podlaží je možné dostať sa výťahom.

Danubius nadviazal na okolie. Spolu so susediacimi bytmi tvorí harmonický blok s vlastnou záhradou. Svoje pomenovanie zdedil po historickej pradiarni „Cvernovke“, ktorej citlivá rekonštrukcia je ešte len v štádiu príprav. Po jej dokončení sa môžete tešiť na nádych histórie, ktorá vnesie príjemnú atmosféru do obytného komplexu. V okolí je zaručená občianska vybavenosť – obchodný dom CENTRÁL, fitness a wellness centrum, Štrkovecké jazero. Vnútroblok je riešený s ohľadom na komfort a bezpečie pri mestskom štýle života.

Jégého alej

Blízkym susedom obytného domu Danubius One, je práve Jégého alej. V jej areály sa môžete tešiť na miestnu pekáreň a jej čerstvé výrobky. Pre zeleninu, ovocie a čerstvé kvety sa môžete staviť na miestnom trhovisku Miletičova. Okolie je stvorené pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú detské ihriská, športová hala, futbalový štadión, atď. Šálku kávy s čerstvým croissantom si môžete vychutnať v pripravovanej kaviarni priamo v Jégého aleji. Ak si potrebujete zájsť na obed, odporúčame vám peruánsku reštauráciu, ktorú máte len pár minút chôdze od vášho domu.