Kuchyňa je miestom, kde sa každý deň stretáva najbližšia rodina a priatelia, pri vychutnávaní dobrého jedla. To si ale dokážeme vychutnať práve pri kvalitnom stole a na príjemných stoličkách. Keďže nejde o kúpu na pár mesiacov, jedálenský stôl vyberáme zodpovedne a z nezávadných materiálov.

Jedálenský stôl je jeden z najdôležitejších prvkov v domácnosti. Okrem toho, že pri ňom obeduje celá rodina, ho mnohí používajú na veľké rodinné oslavy a stretnutia. Obľúbenými sa stávajú práve jedálenské stoly z masívu. Drevo, z ktorých sú vyrobené je borovica, buk a dub. Tie sú najvyhľadávanejším materiálom na výrobu masívneho nábytku. Je významné pre svoju vôňu, pevnosť, tvrdosť a dlhú životnosť.

Vyberte si napríklad biely jedálenský stôl z masívu v škandinávskom štýle, ktorý okrem veľkého miesta disponuje aj zásuvkou. Tá môže domácim poslúžiť ako ďalší ukladací priestor v kuchyni. Vhodný je aj dubový jedálenský stôl s kovovými nohami, ktorý sa bude hodiť do loftových interiérov. Výborne ho viete zladiť v klasickej i modernej kuchyni.

Favoritom je aj okrúhly jedálenský stôl z masívu, ktorý sa hodí nie len do kuchyne, ale aj modernej obývačky. Vďaka okrúhlym tvarom sa z kvalitného stola môžu tešiť aj ľudia s malou kuchyňou bez jedálne. Je vhodný do klasických aj moderných miestností, kde vytvorí príjemné prostredie.

Ďalšou vychytávkou je rozkladací jedálenský stôl z masívu buka a duba, ktoré perfektne zapadnú pre viacpočetné rodiny. Jednoducho si ich viete rozložiť a zväčšiť, kedykoľvek to budete potrebovať. Vhodné na veľké oslavy a rodinné stretnutia. Vyberte si stôl podľa svojho štýlu. Na drevko.sk nájdete jedálenské stoly v 12 odtieňoch. Okrem toho si môžete vybrať výšku, tvar ako aj hĺbku.

Tak čo, presvedčili sme vás o výhodách jedálenských stolov z masívu? Pokiaľ áno, určite si pozrite ponuku e-shopu drevko.sk, ktorý patrí medzi popredných predajcov kvalitného nábytku z masívu za rozumné peniaze.