Ak sa práve nachádzate v procese stavby vášho nového domova a chýba vám ku tomu už len správna strecha, pohodlne sa usaďte a poďte si s nami vybrať plech, ktorý na ňu sadne ako uliaty. Plech na strechu je potrebné vyberať podľa určitých kritérií. Záleží vám na vzhľade, kvalite a dostupnosti? Každý plech je špecifický a má svoje parametre. Nenechajte sa odradiť nezaujímavými štatistikami, ale vyberte si podľa vášho vkusu a uváženia.

Strecha je dôležitou súčasťou vášho príbytku. Bez nej by ste mohli spávať doslova pod hviezdami. Ak sa chcete vyhnúť opotrebovaniu a nákladnému spravovaniu vašej strechy, vyskúšajte, čo dokáže plechová strecha. Vydrží dlhšie, je odolnejšia a cenovo dostupná pre každého. Spoločnosť LAMINA ponúka rôzne strešné plechové krytiny na svojej internetovej stránke. Je tam naozaj z čoho vyberať.

Typy plechov

V širokej ponuke nájdete napríklad lakoplastované plechy, ktoré prešli povrchovou úpravou, bol na nich nanesený zinkovaný povlak a mnoho ďalších vrstiev, ktoré zabezpečujú ich odolnosť. Veľkým plusom je aj finálne pokrytie špeciálnou fóliou, vďaka ktorej sa plech nepoškriabe a nepoškodí. Ďalším typom sú pozinkované plechy, ktoré sú využívané najmä pri výrobe falcovaných strešných krytín a ako často používaný pozinkovaný odkvapový systém. V ponuke materiálov, z ktorých môžete plech vyberať nájdete aj hliníkové plechy, titánzinkové, unikátne medené a nerezové plechy. Všetky tieto materiály zaručujú dlhú životnosť vašich krytín.

Spokojnosť na prvom mieste

Každý typ plechu má svoje špecifické vlastnosti ako rozmery, spôsob výroby a podobne. Každý jeden plech je vyrábaný kvalitne a slúži pre spokojnosť zákazníka. Plechy sú vyrábané tak, aby boli odolné voči korózii a aj po rokoch dokážu udržať svoj vzhľad a pevnosť. Vyberajte plechy pre vaše strechy z najlepšieho.